%100 Güvenli Alışveriş
Sepetim (0)
KLİMA SANTRALLERİ
  • Klima santralleri; yapılarda ihtiyaç duyulan ısıtma, soğutma, nemlendirme, nem alma, filtrasyon, havalandırma vs. ihtiyaçların merkezi yapıda çözümünde kullanılan cihazlardır.
  • Klima santralleri ısıtıcı ve sogutucu bataryaları akışkan özelliklerine bağlı olarak seçilen alüminyum kanat / bakır boru (Cu/Al) veya çelik kanat / çelik boru (Fe/Fe) olarak imal edilmektedir.
  • Isıtıcı-soğutucu bataryalar cihaz içerisinde sökme takma kolaylığı sağlanması amacı ile galvanizli sacdan mamul kızaklar üzerinde monte edilir. Soğutucu bataryalar altında paslanmaz sacdan mamul terleme tavası ve uygun yükseklikte sifonlu drenaj teçhiz edilir.
  • Klima santrallerinde vantilatör/aspiratör üniteleri standart hücre yapısında imal edilmektedir. Vantilatör ve aspiratörler statik ve dinamik olarak dengelenmis, öne egik kanatlı, yüksek verimli, radyal çift emisli fanlardır. Titresimin cihazın diger aksamlarına iletilmesini engellemek amacı ile kapasite, boyut, fan ve elektrik motorları devir sayılarına baglı olarak belirlenen boyut ve adette titresim izolatörü kullanılmaktadır.
İLETİŞİME GEÇ